Z przykrością informujemy, iż serwis i sklep motogumy.pl został zamknięty.
Dotychczasowym klientom bardzo dziękujemu za współpracę.

METZELER KAROO STREET

ENDURO ON/OFF

Zdjęcie

Opis producenta

Opona terenowa z osiągami drogowymi

Metzeler Karoo Street to najnowszy produkt z rodziny Karoo nazwanej tak jak półpustynny naturalny region Republiki Południowej Afryki.

Metzeler Karoo Street to wyjątkowe połączenie wyglądu w stylu skramblera, przyczepności do nawierzchni dróg gruntowych i wysokie osiągi na asfalcie.

Wyjątkowe osiągi na drodze mimo kostkowej rzeźbie bieżnika.

Mieszanka o dużej zawartości krzemionki zapewnia wysoki poziom przyczepności na drodze, zarówno w suchych, jak i mokrych warunkach.

Doskonała trakcja w terenie w połączeniu ze zwrotnością na drodze.

Najwyższa precyzja i stabilność na zakrętach przez cały okres eksploatacji opony.

Niezmienna powierzchnia kontaktu z podłożem umożliwia dobrą integrację z elektronicznymi urządzeniami wspomagającymi takimi jak ABS czy ERS.


Właściwość Efekt Korzyść
Sportowo-turystyczny profil Niezwykłe dynamiczne zachowanie na drodze Kostkowa opona o zwiększonej zwrotności na drodze
Mieszanka o dużej zawartości krzemionki Wspiera doskonałe wiązanie z mokrym asfaltem Zwiększone bezpieczeństwo dzięki niezawodnej przyczepności w mokrych warunkach
Zwarty układ kostek Stała powierzchnia kontaktu z nawierzchnią umożliwia dobrą integrację z elektronicznymi urządzeniami pomocniczymi typu ABS czy ERS Znakomite zachowanie na drodze w połączeniu ze zdolnościami terenowymi

Nasz opis

Metzeler Karoo Street to jak sama nazwa wskazuje bardziej szosowa wersja opony Metzeler Karoo czyli dosyć znanej kostki nadającej się do jazdy zarówno po asfalcie jak i w terenie.

Koncern Pirelli, który jest właścicielem marki Metzeler po raz pierwszy taki zabieg zastosował w przypadku opony Pirelli Scorpion Rally STR, która była uszosowioną wersją opony Pirelli Scorpion Rally.

Naszym zdaniem to bardzo dobre posunięcie ponieważ po rezygnacji Michelina z większości rozmiarów Anakee 2 rynek podzielił się na kostki i opony zdecydowanie bardziej szosowe. Brakowało opony, która wciąż by była bardzo dobra na szosie ale pozwalała na coś więcej w terenie niż szuter. Pojawił się najpierw Continental TKC 70 , później Pirelli Scorpion Rally STR a teraz Metzeler Karoo Street.

Metzeler Karoo Street oraz Pirelli Scorpion Rally STR z oponą typu kostka w zasadzie mają wspólny jedynie kształt bieżnika. Bloki bieżnika są ta duże a ich wysokość tak nieduża że w terenie super rewelacji nie można się spodziewać ale jeśli nie będziemy się pchali w błoto to będzie OK. Za to na asfalcie można się spodziewać że te opony będą na prawdę stabilne i przewidywalne.

Jeszcze nie wiemy jak z przebiegami ale spodziewamy się większych przebiegów niż w przypadku typowych kostek.

Wybór rozmiarów jest ograniczony jedynie do najnowszych motocykli ADV o sporej mocy i pewnie tak zostanie.

Naszym Metzeler Karoo Street jest oponą dla Ciebie jeśli potrzebujesz nieco bardziej terenowej opony niż np. Pirelli Scorpion Trail 2 czy Metzeler Tourance Next a jednocześnie chcesz mieć wciąż komfort jazdy po asfalcie. W dodatku tego typu opona nada nieco agresywniejszy wygląd twojemu motocyklowi ponieważ wiadomo że motocykle ADV kiepsko wyglądają na typowo szosowych oponach.

Dostępne rozmiary

Ceny brutto. Data aktualizacji stanów: 2019-01-05 10:00:04
Opona przednia - średnica felgi 19
 
3142500 
Niedostępna 
 
409,00 PLN 
 

 
3142600 
Niedostępna 
 
402,00 PLN 
 

Opona przednia - średnica felgi 21
 
3142700 
Niedostępna 
 
421,00 PLN 
 

Opona tylna - średnica felgi 17
 
3142800 
Niedostępna 
 
454,00 PLN 
 

 
3142900 
Niedostępna 
 
504,00 PLN 
 

Opona tylna - średnica felgi 18
 
3143000 
Niedostępna 
 
432,00 PLN 
 

Zdjęcia i grafikiStronę najlepiej oglądać w rozdzielczości 1024x768 lub większej, w IE 7.0 lub Firefox 3.0